plfr
Email
kancelaria@ludwichowska.pl
Adres
Partyzantów 8/8 Gdańsk 80-254

Specjalizacje

Obszary działania kancelarii

Legalizacja zatrudnienia i pobytu cudzoziemców

Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz cudzoziemców w sprawach o uzyskanie:

  • zezwolenia na pobyt tymczasowy;
  • zezwolenia na pobyt stały

Zobacz więcej

Ochrona praw autorskich

Kancelaria udziela pomocy prawnej w zakresie zagadnień związanych z własnością intelektualną. W szczególności w doradztwie w zakresie instrumentów ochrony informacji poufnych, tajemnicy przedsiębiorstwa i know-how, a także strategii ochrony własności intelektualnej dla przedsiębiorstw.

Zobacz więcej

Prawo pracy

Kancelaria zajmuje się m.in. analizami i opracowywaniem kompleksowej dokumentacji związanej z zatrudnieniem (umowy o pracę, kontrakty menedżerskie, umowy zakazu konkurencji, regulaminy pracy, regulaminy wynagrodzeń);

Zobacz więcej

Obsługa prawna spółek

Obsługa prawna podmiotów korporacyjnych w zakresie ich struktury i kształtu zawsze była główną domeną aktywności zawodowej radcy prawnego.

Zobacz więcej

Umowy cywilnoprawne

Jest to fundamentalna dziedzina prawa w ramach, której Kancelaria świadczy m.in. analizy i sporządzanie umów cywilnoprawnych funkcjonujących w obrocie gospodarczym (umowy najmu, umowy o roboty budowlane, umowy zlecenia, umowy o dzieło, umowy agencyjne i inne);

Zobacz więcej

Szkolenia

Prawnicy Kancelarii przeprowadzają szkolenia. Oferta szkoleniowa jest skierowana do przedsiębiorców, kadry zarządzającej w spółkach prawa handlowego, pracowników HR oraz pracowników organów administracji publicznej.

Zobacz więcej

Ochrona środowiska

Kancelaria rozwinęła specjalizację z zakresu prawa ochrony środowiska. Wspiera inwestorów i przedsiębiorców m.in. w skomplikowanych i czasochłonnych postępowaniach administracyjnych w przedmiocie uzyskania decyzji środowiskowych;

Zobacz więcej

French desk

Radca prawny Katarzyna Ludwichowska świadczy pomoc prawną dla francuskojęzycznych przedsiębiorców i osób fizycznych. Doradza podmiotom prowadzącym już działalność gospodarczą na terenie Polski jak i tym, które dopiero planują wejście na polski rynek.

Zobacz więcej

Kredyty frankowe

Kancelaria podejmuje się spraw tzw. kredytów frankowych. Kancelaria przeprowadza indywidualne analizy umów kredytowych, wyjaśnia strukturę i zasadność roszczeń wobec banku oraz szacuje ich wstępną wartość. Roszczenia jakie ewentualnie można formułować wobec banku zmierzają do m.in. unieważnienia umowy kredytowej w całości.

Zobacz więcej

Skontaktuj się z nami aby nasi prawnicy mogli zapoznać się z Twoją sprawą.

+48 606 457 080